Moda ve Alışveriş Şenliği İSTFEST17 İçin Geri Sayım Başladı

Moda, Tasarım Festivali ve Alışveriş Şenliği İSTFEST17, 13-16 Nisan tarihleri arasında Sirkeci Garı’nda,Önder İş Dünyası Sanayici ve İşadamları Derneği (ÖNSİAD) Kadın Girişimciler tarafından ilki düzenlenecek festival farklı markalara ev sahipliği yapacak.

Şenlik, kadın ve zerafet buluşmasının önemli adımlarından biri olacak. İSTFEST17’de firmalar, ilgiyle takip ettiğiniz modacılar, her renk ve çeşitten aksesuarlar sizlere alternatiflerle dolu bir alışveriş seçeneği sunarak zevkli bir gün geçirmenizi sağlayacak. Festival içerisinde sunum, söyleşi ve firmalar tarafından çeşitli hizmetlerin yanı sıra farklı etkinlikler de yapılacak. Ünlü modacılarla tanışabilir, yeni tasarımları ilk kez burada görebilirsiniz.Potansiyel çevre ülkeler, Rusya, İran, Ukrayna, Azerbaycan, Suudi, Arabistan, Yunanistan, Romanya, Suriye ve Irak olarak belirlenirken, festivali ziyaret edecek kişi sayısının da 100 binleri bulması hedefleniyor.

Etkinliklere katılanlar için özel çekilişler de olacak. Bu kapsamda ziyaretçiler çift kişilik umre ziyareti, Kudüs ve Balkan turu, Kapadokya gezisi elde etme şansını yakalayacak. İSTFEST17 Alışveriş Festivali’nde yer alacak firmalar için stand satışları da devam ediyor. İstanbul’u bölgesinde bir alışveriş ve eğlence merkezi haline getirmeyi hedefleyen fuarda, perakendeciler gün içerisinde yaptıkları indirime ek olarak yeni kampanyalar düzenleyecek.

fPlB7_1489669656_7976

Bu Yazıda 0 Yorum Var

Yazıya Yorum Yap